08.03.2020 | Güncelleme (v4.6-beta)

Öncelikle botu bu zamana kadar destekleyen, sahip çıkan herkese teşekkürler. 🙂 Acısıyla, tatlısıyla 2. yılı da geride bıraktık. Botun 2. yılı olması sebebiyle bazı önemli değişikliklerle beraber gerekli ve bir o kadar da önemli komutlar ekledik. Bu özelliklerden kısaca bahsedersek;

+ Kayıt sistemine resimli kod ve kayıt olurken kodu yanlış girmeniz hâlinde 3 hak verilmesi eklendi. 3 kez kayıt kodunu yanlış girenler sunucudan atılacak şekilde ayarlandı.
+ TV’de bugün oynayan programları gösteren komut eklendi. (s-tvdebugün)
+ Daha önce eklediğimiz, ancak hataları ve eksikleri bulunan adam asmaca komutu güncellenerek, daha fazla kelimeyle beraber kullanıma hazır hâle getirildi. (s-adamasmaca)
+ Adam asmaca komutuyla beraber gerekli olan sözlük komutu eklendi. Sadece adam asmaca için değil, merak ettiğiniz bütün Türkçe kelimelere bakabilirsiniz. (s-sözlük)
+ Daha önce hazırladığımız, ancak kullanmaya fırsatımızın olmadığı geçici oda sistemi eklendi. Bu sistemin amacı, kişiye özel sesli oda açmak. (s-geçicioda)
+ Temizle komutunun geçerli olmadığı zaman, kanalı komple sıfırlamanıza yarayan kanal sıfırla komutu eklendi. Bu komut, sadece mesajları temizliyor, yetkiler, kanal konusu, kanalın durduğu yer vs. gibi şeylere karışmıyor. (s-kanalsıfırla)
+ Ayrıca bazı gözle görülen/görülmeyen hata düzeltmeleri yapıldı, yapılmaya her geçen gün devam ediliyor.

İmkânımız olduğu sürece bot, geliştirilmeye devam edecek. Bota destek olmak için, https://top.gg/bot/421261553384292372/vote bu linkten botu oylamanız yeterlidir, ilginiz için teşekkür ederiz. 🙂

Turkoglu- avatarı